MENU
Produkt dnia
Messor barbarus
Messor barbarus

29,90 zł

Camponotus nicobarensis
Camponotus nicobarensis

59,90 zł

Zestaw Dla Isopodów Super Refill
Zestaw Dla Isopodów Super Refill

29,90 zł

szt.
Reklamacje i zwroty

Rezygnacja z zakupów.


Respektujemy prawo do odstąpienia od umowy zwartej na odległość w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki bez podania przyczyny. Tyczy się to tylko zamówień bez żywych zwierząt, zwrócić można całe zamówienie lub jego część. Zwrot żywych zwierząt jest możliwy do 48 godzin, jednak pieniądze są zwracane tylko w sytuacji, w której towar dojdzie do nas żywy. Aby odstąpić od umowy, oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz towar muszą zostać dostarczone na adres siedziby naszej spółki przed upływem 14 dni.

 

Wymiana towaru.


Najczęściej najlepszym rozwiązaniem będzie odstąpienie od umowy i ponowny zakup. Odezwij się do nas, a pomożemy Ci wybrać najprostszą możliwą opcję.

 

Reklamacje.


Jeśli towar dojdzie do Ciebie uszkodzony, powinieneś wypełnić zgłoszenie reklamacyjne i wysłać na nasz adres. Czym bardziej szczegółowy będzie opis wady towaru, tym szybciej rozpatrzymy reklamację. Zdjęcia również będą przydatne. W skrajnych przypadkach może to zająć do 14 dni.
Jeśli chodzi o towar żywy, fakt otrzymania martwego zwierzęcia należy zgłosić do 24 godzin od odebrania przesyłki. W przypadku mrówek, gwarancją objęte są królowa i co najmniej 30% robotnic.
Gwarancja jest weryfikowana na podstawie nagrania otwarcia paczki zaraz po jej dostarczeniu.

 

Zwrot pieniędzy.


Po rozpatrzeniu reklamacji i zwrocie towaru pieniądze znajdą się na podanym przez Państwa koncie najpóźniej w ciągu 14 dni. Zwrotowi podlega pełna kwota za reklamowany towar.

Wzory pism są dostępne u obsługi sklepu lub w internecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl